Cut I.

Základy strihania vlasov

Seminár je zostavený z troch najpoužívanejší strihov na salóne a v bežnej praxi.

Spostupnenie dlhých vlasov, variácie ofín, mikádo a jeho spostupnenie a to ťažšie krátke pixie.

Stručný prehľad teórie rozdeľovania sekcií a techník strihov, ktoré Vám uľahčia vnímať mapu strihu.

Techniky sú prispôsobené tak aby ste mohli dosiahnuť tych najlepších výsledkov vďaka pochopeniu geometrie a vnímaniu prirodzeného rastu vlasov.

Ukážeme ako sa pretenšujú husté vlasy pomocou techník ako je piketáž, kĺzavý strih, twist cut a pretenšovanie špičkami nožníc.

Finálna úprava strihu je veľmi dôležitá pre styling a uľahčí odfotiť tu naj fotku na instagram.

Školenie zahrňuje aj správne držanie nožníc, kedy a ako použiť efilačné nožnice a ich udrzba ktorá je nevyhnutná pri našej práci.

Súčasťou školenia je workshop na umelých hlavách.

Začiatok školenia je o 10:00 / Trvanie: cca 8 hodín

Miesto školenia: Vígľašská 13, Bratislava