Core Cutting

Školenie strihov s Nina Krajčo

Trojdňové školenie zamerané na pochopenie všeobecných princípov strihania, ktoré viete v budúcnosti aplikovať na všetkých klientov.

Nemusíte sa už nič učiť naspamäť, vďaka osvojeniu základov budete presne vedieť ako dosiahnuť požadovaný výsledok. Školenie je zamerané na strihy požadované väčšinou klientely a sú preto 100% využiteľné v dennej salónnej praxi.

Ako bude školenie prebiehať?

Teoretická časť - prvý deň:

• rozdeľovanie sekcií a cestičiek, zdvih a uhol strihu podľa konkrétnej klientky, typu vlasov a požadovaného výsledku
  • nič sa nemusíte učiť naspamäť
  • aplikácia princípov na všetky typy strihov a vlasov
  • znalosti z teórie sú aplikovateľné na dlhé aj krátke vlasy
  • Nina predvedie demo na živej modelke

Praktická časť:

Druhý a tretí deň bude prebiehať praktická časť na živých modelkách, na ktorých si predvedieme princípy strihania na dlhých vlasoch. Naučíme sa texturizáciu rôznych typov vlasov, aby mala klientka s účesom čo najmenej práce a vyzeral vždy skvelo. Nina sa s Vami taktiež podelí o svoje triky, k dosiahnutiu požadovaného výsledku.

Začiatok školenia je o 10:00 / Trvanie: 3 dni, každý deň cca 8 hodín

Miesto školenia: Vígľašská 13, Bratislava