Školitelia

Mária Pavlíková

Prostredníctvom jej školení vám ukáže svoje poznatky, tipy, triky a návody, ktoré vám prinesú do vašej praxe schopnosť odlíšiť sa a byť lepším kaderníkom.

Karol Machovič

Majiteľka salónu Přiznej barvu v Prahe a školiteľka značky Zenz Organic pre Slovensko a Českú republiku. Zodpovedná ku klientom, k svojej práci a aj k planéte. Jej zmysel pre detail vám otvorí nové možnosti v kaderníckom svete.

Nina Krajčo

Založila vzdelávaciu skupinu a tým "vychovala" novú generáciu kaderníkov. Dlhodobo sa venuje vzdelávaniu kaderníkov, hľadaniu a testovaniu nových produktov. Na jej školeniach sa naučíte veľa nového a zažijete aj kopu srandy.

Katarína Balabánová

Chemická inžinierka, kozmetička, blogerka a formulátorka kozmetiky sa venuje starostlivosti o pleť viac ako 6 rokov. Odovzdá vám svoje vedomosti a prevedie vás správnou starostlivosťou o vašu pleť.