Školenia nielen pre kaderníkov

Pekné vlásky na doma - Ako sa starať o vlasy

Pekné vlásky na doma

Ako sa starať o vlasy

Toto školenie je pre klientky, ktoré chcú posunúť svoju starostlivosť vlasov na vyšší level. Domáca starostlivosť o vlasy je veľmi dôležitá. Pomôže vám udržať krásnu farbu a zdravé vlasy a pokožku.

Foilayage - Technika foilayage s Karol Machovič

Foilayage

Technika foilayage s Karol Machovič

Na tomto školení sa nenaučíte jeden postup, ale Karol vás naučí ako premýšľať nad fóliovými technikami zosvetlovania vlasov.

Core Cutting - Školenie strihov s Nina Krajčo

Core Cutting

Školenie strihov s Nina Krajčo

Trojdňové školenie zamerané na pochopenie všeobecných princípov strihania, ktoré viete v budúcnosti aplikovať na všetkých klientov.

Zdravie pokožky - Trichológia, padanie vlasov, seborea

Zdravie pokožky

Trichológia, padanie vlasov, seborea

Zdravie vlasovej pokožky je základ pre pekné vlásky :) Preberieme stavbu pokožky, druhy jej ochorení. Čo všetko vplýva na vlasovú pokožku, ako správne s klientom odkonzultovať starostlivosť.

Vlas a jeho servis - Čistenie vlasov, regenerácia, konzultácia

Vlas a jeho servis

Čistenie vlasov, regenerácia, konzultácia

Zopakovať si základy a dozvedieť sa niečo naviac nikdy nie je na škodu. Na tomto školení si prejdeme základnú stavbu vlasu a vysvetlíme si princípy ako vlas funguje.

Farebný svet - Základy koloristiky

Farebný svet

Základy koloristiky

Hľadáte odpoveď na otázku, prečo vám nevychádzajú farby tak ako by ste chceli? Príďte sa naučiť základy koloristiky, princípy fungovania farieb a odfarbovačov vo vlase.

Korekcia - Školenie na korekciu farby vlasov

Korekcia

Školenie na korekciu farby vlasov

Občas nás najmä nové klientky prekvapia nerovnomerným podkladom na vlasoch, chceli by návrat k prirodzenej farbe, prejsť z blond na fóliové techniky alebo naopak. Čo robiť ak melír alebo odfarbovanie nevyšli podľa vašich predstáv?

Svetlo vo vlasoch - Odfarbovacie techniky

Svetlo vo vlasoch

Odfarbovacie techniky

Balayage, foilayage, melír, airtouch? Kto sa v tom má zorientovať? Ktorú techniku a produkt si vybrať na prácu a prečo? Je dôležitý aj výber produktov a pomôcok?

Pleť & Vlasy - Domáci wellness v kocke

Pleť & Vlasy

Domáci wellness v kocke

Školenie "all-in" vás prevedie správnou starostlivosťou o vaše vlasy a pokožku. Dozviete sa, ako sa správne starať doma o svoju korunu krásy a pripravené je pre vás aj individuálne poradenstvo v starostlivosti o pleť.