Korekcia

Školenie na korekciu farby vlasov

Občas nás najmä nové klientky prekvapia nerovnomerným podkladom na vlasoch, chceli by návrat k prirodzenej farbe, prejsť z blond na fóliové techniky alebo naopak. Čo robiť ak melír alebo odfarbovanie nevyšli podľa vašich predstáv?

Práve preto je potrebné sa naučiť, ako si poradiť v týchto situáciách. Naučíme sa ako si pripraviť vlasy na korekciu, ako pri nej postupovať a nepanikáriť. Ako správne s klientkou odkonzultovať možnosti korekcie, starostlivosť o vlasy a prípadné riziká.

Teoretická časť nám zaberie cca hodinku. Následne vám Majka ukáže na modelke ako odkonzultovať opravu farby a techniky korekcie. Kedže sa jedná o časovo náročnú techniku, spoločne modelke pomôžeme dosiahnuť vysnívanú farbu vlasov.

Začiatok školenia je o 10:00 / Trvanie: cca 9 - 10 hodín

Miesto školenia: Vígľašská 13, Bratislava